<script id="pho-script" data-name="grapetown-demo. booking.premiumhotel.pl" src="https://cdn.premiumhotel.pl/booking-engine/bph.js"></script>

INFORMACJA !

Strefa SPA Fluo Wellness zostanie tymczasowo zamknięta od 1.06.2023 do 1.09.2023. Podczas tego okresu całe Fluo Wellness przejdzie dużą zmianę, aby cieszyć Was jeszcze bardziej.

Do zobaczenia we wrześniu !

NAJWIEKSZE CENTRUM SPA W ZIELONEJ GÓRZE

     Nic nie jest nam tak potrzebne po ciężkim dniu jak relaks. Doskonale o tym wiemy, dlatego w GrapeTown mamy największą strefę SPA w Zielonej Górze. Posiadamy 5 saun, które oprócz relaksu pomogą oczyścić Twoje ciało z toksyn. W Pokoju Relaksacji całkowicie odprężysz się i zapomnisz o wszelkich zmartwieniach. Gdy już uda Ci się oczyścić zarówno ciało jak i umysł pozostaje wizyta w Pokoju Aroma. Tam dzięki specjalnie dobranym zapachom Twój organizm osiągnie pełnię równowagi, a Ty odzyskasz siły witalne tak niezbędne w realizacji Twoich celów!

Gabinety Masażu

     Nasi wykwalifikowani terapeuci przygotowali dla Państwa paletę zabiegów wprowadzających w świat głębokiego relaksu i wyjątkowych doznań. Do wykonywania zabiegów używamy naturalnych kosmetyków organicznych.

Kompleks saun

     Sauna, miejsce pełne spokoju i ciszy, które łagodzi stres, oczyszcza ciało z toksyn  i poprawia krążenie.

Strefa relaksu

     Pozwól sobie na chwilę beztroskiego relaksu, który pozwoli na wyjątkowy odpoczynek w ciszy i spokoju.

Siłownia i sala fitness

     Czujesz się źle w swoim ciele? Chcesz zadbać o siebie i zbudować kondycję? Nie masz pomysłu ani wiedzy od czego zacząć? Pomożemy Ci! Na naszej doskonale wyposażonej siłowni możesz ćwiczyć indywidualnie, z trenerem personalnym, trenować Crossfit, czy sporty walki.

     Nasza siłownia jest otwarta codziennie przez 24 godziny, jako jedyna w Zielonej Górze!

Grota solna

     Nasza grota zbudowana jest z soli, zaczerpniętej z kopalni w Kłodawie. Klimat Groty Solnej odbudowuje i wzmacnia mechanizmy obronne organizmu. 45 minutowy seans dostarcza do organizmu tyle dobroczynnych pierwiastków, ile kilkudniowy pobyt nad morzem. Grota solna wykorzystywana jest w leczeniu wielu schorzeń oraz profilaktyce. Seanse mogą wzmocnić odporność organizmu, zredukować stres, opóźniać procesy starzenia się skóry, przyspieszyć metabolizm.

     W terapii w grocie mogą skorzystać wszyscy, bez ograniczeń wiekowych. Pobyt w Grocie Solnej jest korzystny zarówno dla osób starszych, jak również dzieci i niemowląt. Mogą też w niej przebywać kobiety  w ciąży (choć warto zapytać o opinię swojego lekarza). Do najważniejszych pierwiastków występujących w grocie zaliczamy: potas, magnez, jod, brom, żelazo, wapń, krzem, lit, selen, cynk, mangan oraz miedź.

Grota lodowa

     W tej strefie znajdują się: prysznice schładzające, wraz ze specjalnym prysznicem,  w którym wodą polewa się za pomocą zamieszczonego wiaderka. Jest także basenik schładzający oraz zamykane pomieszczenie (grota), w której znajduje się na bieżąco wytwarzany lód, służący też jako “yang” dla gorących kąpieli.

Jacuzzi

     Na terenie SPA do dyspozycji gości znajduje się również jacuzzi z ciepłą wodą, w którym można zażyć relaksującej kąpieli połączonej z masażem.

Kapsuła Floating

       Floating to unoszenie się na powierzchni „wody” w specjalnie do tego celu przeznaczonej kabinie. Woda w kabinie to 0,7 m3 wysoko nasyconego roztworu siarczanu magnezu o temperaturze ok 35⁰C. (25 cm głębokości w której rozpuszczone zostało 500 kg soli).  Kabina floatingowa ma długość 220 cm, szerokość 150 cm i 200 cm wysokości. Jest idealnie wyciszonym i zaciemnionym pomieszczeniem co umożliwia odcięcie się osoby korzystającej z floatingu od wszelkich bodźców zewnętrznych takich jak światło, zapach, dźwięki, smak i dotyk..

     Zabieg unoszenia się na wodzie bez bodźców zmysłowych wcześniej był znana jako deprywacja sensoryczna obecnie jako terapia ograniczenia bodźców środowiskowych (z ang. R.E.S.T. – Restricted Environmental Stimulation Therapy).

     Wysokie stężenie roztworu sprawia, że osoba uczestnicząca w sesji floatingu utrzymuje się na powierzchni wody i nie działa na nią siła przyciągania ziemskiego. Powoduje to zminimalizowanie sygnałów sensorycznych z kanałów: termicznego, dotykowego, ruchowego, grawitacyjnego i propriocepcyjnego.

     Jednym zdaniem, to środowisko, w którym możesz oderwać się od wszelkich bodźców oraz osiągnąć równowagę zarówno fizyczną jak i psychiczną. A jeszcze prościej, to niesamowity sposób na relaks, regenerację organizmu i ukojenie bólu.

Koszt seansu:

  • 1 godzina – 150zł
  • 30 minut – 100zł

Fit Bar

     W tym miejscu znajdują się zimne napoje bezalkoholowe. 

Translate