Zorganizuj konferencję, która zachwyci Twoich gości i będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Wybierz jedną z 8 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i ilości miejsc.

Organizacja konferencji to niełatwe zadanie. Wiemy, z czym musisz się zmierzyć.

Wiele osób, które chcą zorganizować konferencję lub wydarzenie, napotyka na swojej drodze wiele problemów. Oto niektóre z nich:

Co się stanie, kiedy zignorujesz te problemy?

Wielu organizatorów konferencji nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, które ich czekają, jeżeli zignorują poniższe problemy:
Jeżeli jednak zdajesz sobie sprawę z tych problemów i chcesz zorganizować udaną konferencję, nie przejmując się powyższymi problemami, to dobrze trafiłeś.

Zorganizuj udaną konferencję w Grape Town Hotel****

Dopasowując się w 100% do oczekiwań i wymagań organizatorów konferencji i wydarzeń, przygotowaliśmy najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci zorganizować Twój event z jak najmniejszym wysiłkiem. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!
Posiadamy 8 sal konferencyjnych
Mając do dyspozycji 8 sal masz większą szansę na to, że któraś z nich będzie dostępna w dogodnym dla Ciebie terminie oraz cenie.
Sprzęt najwyższej jakości
Dysponujemy wszystkim, czego potrzebujesz, aby zorganizować udaną konferencję. Mamy mikrofony, flipcharty, mównice, scenę i jeszcze kilka rzeczy, które ułatwią Ci prowadzenie konferencji i przeniosą ją na wyższy poziom profesjonalizmu. Nie musisz się o nic martwić. Dodatkowo każdy uczestnik może skorzystać z naszych rzutników czy telewizorów. Posiadamy własny agregat prądotwórczy, który w razie nagłego braku prądu, bez przeszkód umożliwi kontynuowanie wydarzenia.
Dodatkowe atrakcje dla gości
W naszym obiekcie masz do dyspozycji pub sportowy z kręgielnią, restaurację, rozbudowany kompleks SPA, siłownię i squasha. Nie musisz martwić się o komfort swoich gości. Wszystko, czego potrzebują, znajdą na miejscu. Parking to co prawda nie atrakcja, ale nie zaszkodzi o nim wspomnieć: mieści 250 samochodów, ma miejsce na kilka autobusów, jest całodobowo monitorowany i oczywiście bezpłatny.
Świetne skomunikowanie
Znajdujemy się przy samej obwodnicy, dzięki czemu łatwo do nas dojechać. Nasz hotel ulokowany jest w zaciszu lasu, jednak do centrum miasta dojedziesz jedną prostą w 8 minut. Nasz monitorowany parking zapewnia 120 miejsc dla samochodów osobowych i kilku autobusów.
Szybki i stabilny Internet
Posiadamy bardzo mocną sieć Wi-Fi. Będziesz mieć dostęp do szybkiego (300 mbps) i niezawodnego Internetu niezależnie od tego, w którym miejscu obiektu się znajdujesz. Dzięki podziałowi sieci na kilka segmentów zapewniamy również prywatność i bezpieczeństwo danych dla uczestników.

Sale konferencyjne do Twojej dyspozycji

Co otrzymasz w cenie konferencji?

Dopasowując się w 100% do oczekiwań i wymagań organizatorów konferencji i wydarzeń, przygotowaliśmy najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci zorganizować Twój event z jak najmniejszym wysiłkiem. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!
Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu
Grape Town Hotel**** – który zapewni miejsce do spania dla Twoich Gości na korzystniejszych warunkach.
Wino i Grono – restauracja, w której kulinarnie łączymy regiony i kultury. Top 1 według Trip Advisor.
Hades – pub z kręgielnią, w którym zintegrujecie się jeszcze lepiej, pijąc nasze autorskie koktajle i grając w kręgle.
Fluo Wellness – kompleks SPA, który zapewni relaks i odprężenie po udanej i wyczerpującej konferencji.

Sprzęt najwyższej jakości

Organizując konferencję w naszym obiekcie, możesz liczyć na to, że otrzymasz sprzęt najwyższej jakości. Do dyspozycji masz:

Posiłki podczas konferencji

Podczas konferencji, możesz zapewnić uczestnikom dostęp do przekąsek w formie bufetu (desery, kanapki, sałatki), które możesz dokupić do przerwy kawowej. Możesz także zorganizować osobny lunch dla swoich gości w formie standard/premium. Uwzględnimy wszelkie preferencje i nietolerancje Twoich Gości.

Magazynowanie i logistyka

Zapewniamy możliwość, zarówno magazynowania rzeczy potrzebnych podczas konferencji, jak i całej logistyki. U naszej zaprzyjaźnionej firmy możesz przechować wszystko, czego potrzebujesz, przetransportować rzeczy do obiektu, zapakować oraz wysłać na terenie Polski. Pełny cennik usług magazynowania znajdziesz, klikając przycisk poniżej.

Gwarancja stałego dopływu prądu

Posiadamy własny agregat prądotwórczy, który zapewnia niezawodne źródło zasilania. Pozwala on mieć pewność, że Twoja konferencja będzie trwała, nawet w przypadku awarii prądu.
W naszej gestii leży zadbanie o to, żebyś nie miał żadnego powodu do obaw. Wiemy, jak bardzo wymagające masz zadanie jako organizator, a agregat to kolejny podjęty przez nas krok w stronę pozbawienia Cię obaw. Daje to pewność i Tobie i nam, że Twoja konferencja przebiegnie zgodnie z założonym planem.

Wysoka elastyczność podczas współpracy

Jesteśmy otwarci na wiele propozycji i pomysłów. Pomożemy Ci zorganizować Twoją konferencję, tak jak chcesz. Oferujemy wiele wariantów ustawienia krzeseł czy możliwość zorganizowania stanowisk wystawienniczych. Opisz nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie rozwiązania.

Dlaczego miałbyś zorganizować u nas swoją konferencję?

Dlatego warto zorganizować u nas konferencję:

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy warto, spójrz na poniższe porównanie. Sprawdź, ile możesz zyskać, współpracując z nami. Brak całej potrzebnej infrastruktury na miejscu, generuje wiele kosztów dla organizatora. Wiemy o tym bardzo dobrze. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby zdjąć z Ciebie jak najwięcej obowiązków, a wszystko, co potrzebne do zorganizowania konferencji było dostępne na miejscu. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas. Możesz w spokoju skupić się na tym co najważniejsze – udanym wydarzeniu.

Konferencja u innego dostawcy

Konferencja w Grape Town Hotel****

Lunch podczas konferencji

Zastanawiasz się co zrobić z przerwą obiadową? Sprawdzasz na Google Maps czy gdzieś w pobliżu są jakieś restauracje lub McDonald’s?
U nas nie musisz się o to martwić. Zorganizujemy lunch dla twoich Gości podczas przerwy obiadowej w naszej restauracji Wino i Grono. Znajduje się na terenie naszego kompleksu, więc zaoszczędzisz swoim gościom czasu na chodzenie po mieście i szukania „miejsca do zjedzenia”.
Według setek opinii na TripAdvisor to najlepsza restauracja w Zielonej Górze.

Zasady anulowania rezerwacji

Do 30 dni przed imprezą:
29-15 dni przed imprezą:
Poniżej 14 dni przed imprezą:
Jesteś zainteresowany zorganizowaniem konferencji w Grape Town Hotel?

Odezwij się na marketing@grapetownhotel.pl lub na numer +48 51 785 46 49