Zorganizuj konferencję, która zachwyci Twoich gości i będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Wybierz jedną z 8 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i ilości miejsc.

Organizacja konferencji to niełatwe zadanie. Wiemy, z czym musisz się zmierzyć.

Wiele osób, które chcą zorganizować konferencję lub wydarzenie, napotyka na swojej drodze wiele problemów. Oto niektóre z nich:
Brak dostępnych terminów rezerwacji — Szczególnie w szczytowym sezonie (takim jak lato), sale konferencyjne mogą być już w większości zarezerwowane.

Brak odpowiedniego wyposażenia – Jeśli chcesz zorganizować udaną konferencję, sala, którą wynajmujesz, musi być odpowiednio wyposażona: szybki i niezawodny internet, projektory, ekrany, mikrofony, nagłośnienie… Wbrew pozorom w wielu miejscach nie jest to standardem.

Brak odpowiednich udogodnień dla gości – Wielu z nich, często dojeżdża z daleka, aby wziąć udział w konferencji. Większość organizatorów, nie zdaje sobie sprawy z tego, że brak miejsc noclegowych, restauracji czy dodatkowych atrakcji, często jest powodem rezygnacji z udziału w danym wydarzeniu.
Problemy z logistyką – brak parkingu, odpowiedniego połączenia komunikacyjnego (np. kolej), czy wspomniana wcześniej możliwość noclegu, to zdecydowanie duży problem dla organizatorów.

Brak odpowiedniego budżetu – często wiele sal, przez swoją specyfikę jest po prostu bardzo droga. W rezultacie organizator musi szukać sponsorów, aby konferencja mogła się odbyć.

Brak szybkiego łącza internetowego – często zdarza się, że dane miejsce ma niedostosowane łącze internetowe do tego typu wydarzeń, co w przypadku konferencji, wpłynie na szybkość i wygodę korzystania z Internetu.

Organizacja konferencji to niełatwe zadanie. Wiemy, z czym musisz się zmierzyć.

Co się stanie, kiedy zignorujesz te problemy?

Wielu organizatorów konferencji nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, które ich czekają, jeżeli zignorują poniższe problemy:
❌ Źle wyposażona sala, spowoduje, że Twoja konferencja może mieć problemy techniczne, a Ty będziesz musiał zadbać o odpowiedni sprzęt samodzielnie. Może się zdarzyć, że przez brak wyposażenia, będziesz zmuszony zrezygnować z części programu.
❌ Wynajęcie sali bez miejsc noclegowych, parkingu czy innych atrakcji (np. SPA czy restauracji) spowoduje, że osoby, które muszą dojechać z daleka, mogą zrezygnować z udziału w konferencji.
❌ Niestabilny Internet sprawi, że Twoja konferencja może odbyć się w mało komfortowych warunkach, a Twoi Goście i uczestnicy nie będą mogli korzystać z wielu udogodnień. Będzie miało to negatywny wpływ na odbiór całego wydarzenia.
Jeśli chcesz zorganizować udaną konferencję i nie przejmować się powyższymi problemami, to dobrze trafiłeś.

Zorganizuj udaną konferencję w Grape Town Hotel****

Dopasowując się w 100% do oczekiwań i wymagań organizatorów konferencji i wydarzeń, przygotowaliśmy najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci zorganizować Twój event z jak najmniejszym wysiłkiem. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Co otrzymasz w cenie konferencji?

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu

Nie musisz się martwić o atrakcje dla swoich gości. Nasz obiekt to nie tylko sale konferencyjne. Na miejscu masz do dyspozycji:
Grape Town Hotel**** – który zapewni miejsce do spania dla Twoich uczestników w promocyjnej cenie.
Wino i Grono – restauracja, w której kulinarnie łączymy regiony i kultury.
Hades – pub z kręgielnią, w którym zintegrujecie się jeszcze lepiej, pijąc nasze autorskie koktajle i grając w kręgle.

Fluo Wellness – kompleks SPA, który zapewni relaks i odprężenie po udanej i wyczerpującej konferencji.

Sprzęt najwyższej jakości

Organizując konferencję w naszym obiekcie, możesz liczyć na to, że otrzymasz sprzęt najwyższej jakości. Do dyspozycji masz:

Posiłki podczas konferencji

Podczas konferencji, możesz zapewnić uczestnikom dostęp do przekąsek w formie bufetu (desery, kanapki, sałatki), które możesz dokupić do przerwy kawowej. Możesz także zorganizować osobny lunch dla gości lunch w formie standard/premium.

Przerwa kawowa dla uczestników

Przygotujemy przerwę kawową dla uczestników Twojej konferencji. Dodatkowo masz możliwość rozszerzyć ją, dobierając ciasta i desery, które będą uzupełniać cały poczęstunek.
WAŻNE – Aby zorganizować konferencję, wymagany jest zakup przerwy kawowej (przynajmniej w podstawowym pakiecie).

Gwarancja stałego dopływu prądu

Posiadamy własny agregat prądotwórczy, który zapewnia niezawodne źródło zasilania. Pozwala on mieć pewność, że Twoja konferencja będzie trwała, nawet w przypadku awarii prądu lub innej sytuacji kryzysowej.
W naszej gestii leży zadbanie o to, żebyś nie miał żadnego powodu do obaw. Wiemy, jak bardzo wymagające masz zadanie jako organizator, a agregat to kolejny podjęty przez nas krok w stronę pozbawienia Cię obaw. Daje to pewność i Tobie i nam, że Twoja konferencja przebiegnie zgodnie z założonym planem.

Wysoka elastyczność podczas współpracy

Jesteśmy otwarci na wiele propozycji i pomysłów. Pomożemy Ci zorganizować Twoją konferencję, tak jak chcesz. Oferujemy wiele wariantów ustawienia krzeseł czy możliwość zorganizowania stanowisk wystawienniczych. Opisz nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie rozwiązania.

Magazynowanie i logistyka

Zapewniamy możliwość, zarówno magazynowania rzeczy potrzebnych podczas konferencji, jak i całej logistyki. U nas możesz przechować wszystko, czego potrzebujesz, przetransportować rzeczy do obiektu, zapakować oraz wysłać na terenie Polski. Pełny cennik usług magazynowania znajdziesz, klikając przycisk poniżej.

Dlaczego miałbyś zorganizować u nas swoją konferencję?

Jesteśmy otwarci na wiele propozycji i pomysłów. Pomożemy Ci zorganizować Twoją konferencję, tak jak chcesz. Oferujemy wiele wariantów ustawienia krzeseł czy możliwość zorganizowania stanowisk wystawienniczych. Zaproponuj nam swoje rozwiązania, a przygotujemy je dla Ciebie.
Kompleksowość
Dzięki możliwościom naszego obiektu jesteśmy w stanie zająć się przygotowaniem Twojej konferencji i zapewnieniem potrzebnych atrakcji dla Twoich gości. Mogą np. dodatkowo wynająć pokój hotelowy lub kontynuować imprezę w naszym pubie z kręgielnią.
Dodatkowe atrakcje
W naszym obiekcie możesz znaleźć SPA, skorzystać z masażu, siłowni czy zagrać w squasha. To wszystko może być dodatkową atrakcją dla Twoich gości.
Wysoka dostępność sal konferencyjnych
Osiem sal konferencyjnych pozwala na wybranie najlepszej opcji dla siebie, biorąc pod uwagę ilość uczestników, czy potrzebną wielkość sali.
Magazynowanie
Zajmiemy się wszystkimi rzeczami, których potrzebujesz podczas konferencji. Dzięki temu nie musisz się martwić o logistykę czy miejsce przechowywania.
Najlepszy hotel w Zielonej Górze
Według rankingu TripAdvisor od kilku lat nasz obiekt to najlepszy hotel w całej okolicy.
Wysoka jakość sprzętu
W naszym obiekcie, masz do dyspozycji nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt, co zwiększa Twój prestiż oraz gwarancję zadowolenia innych uczestników. Wszystko po to, aby Twoja konferencja była jak najlepszej jakości.

Czy warto zorganizować u nas konferencje?

Jeśli dalej zastanawiasz się, czy warto, spójrz na poniższe porównanie. Sprawdź, ile możesz zyskać, współpracując z nami. Brak całej potrzebnej infrastruktury na miejscu, generuje wiele kosztów dla organizatora. Wiemy o tym bardzo dobrze. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby zdjąć z Ciebie jak najwięcej obowiązków, a wszystko, co potrzebne do zorganizowania konferencji było dostępne na miejscu. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim cenny czas. Możesz w spokoju skupić się na tym co najważniejsze – udanym wydarzeniu.

Lunch podczas konferencji

Zastanawiasz się co zrobić z przerwą obiadową? Sprawdzasz na Google Maps czy gdzieś w pobliżu są jakieś restauracje lub McDonald’s?
U nas nie musisz się o to martwić. Możemy zorganizować lunch dla twoich gości podczas przerwy obiadowej w naszej restauracji Wino i Grono. Znajduje się na terenie naszego kompleksu, więc zaoszczędzisz swoim gościom czasu na chodzenie po mieście i szukania „miejsca do zjedzenia”.
Według setek opinii na TripAdvisor to najlepsza restauracja w Zielonej Górze.

Dlaczego warto skorzystać?

OGROMNA PRZESTRZEŃ
Dysponujemy ogromną przestrzenią mogącą pomieścić do 250 osób siedzących, jednocześnie zachowując kameralność i przytulność. Restauracja ma miękki i przytulny charakter, częściowo dzięki zastosowaniu wykładziny i zasłon oddzielających stoliki. Dzięki temu nie poczujesz się „przytłoczony”. Możesz zjeść posiłek i swobodnie porozmawiać.
ŁĄCZYMY REGIONY
Naszym głównym hasłem jest „Łączymy regiony i kultury”. Dzięki temu możesz spróbować smaków z różnych zakątków Polski i świata bez potrzeby ich odwiedzania. Produkty wysokiej jakości pozwalają cieszyć się autentycznym smakiem dania. Każdy talerz jest okazją do wirtualnej podróży i poznania kultury innych regionów, a to wszystko dzięki łączeniu różnych smaków i potraw w jednym miejscu.
OTWARTA KUCHNIA
Dzięki otwartej kuchni masz możliwość obserwowania całego procesu przygotowywania jedzenia. Możesz także sprawdzić czystość w kuchni. Daje Ci pewność, że Twój posiłek będzie dobrej jakości. Poza tym otwarta kuchnia gwarantuje świeżość jedzenia, ponieważ dania są przygotowywane na bieżąco, tuż przed podaniem. To również dowód naszej transparentności, którą możesz dostrzec na każdym etapie współpracy z nami, nawet przy jedzeniu.

Mam pytanie do zespołu Grape Town Hotel****

Zdajemy sobie sprawę, że nie sposób na stronie internetowej zawrzeć wszystkich informacji dla naszych Gości. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i dokładne sprawdzenie poprawności wpisanych danych. Odpowiemy na Twoją wiadomość w najbliższej możliwej chwili.

Kiedy możesz do nas przyjechać?

Al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra
bok@grapetownhotel.pl
tel. +48 68 353 70 90