GrapeTown Fitness

Coś dla ciała i duszy

Wróć do harmonii z własnym ciałem

Propozycja dla wiecznie zapracowanych, którzy zawsze mają wiele obowiązków i zajęć, a niewiele czasu dla siebie.
Fitness to popularna propozycja głównie dla Pań. Podczas zajęć z rytmiczną muzyką nasz organizm zostaje świetnie dotleniony, a metabolizm pobudzony w skutek czego organizm szybciej pozbywa się nieporządanych substancji.
Joga to idealne wyjście, którego potrzebują osoby zabieganie, mające problemy z koncentracją. Podczas ćwiczeń nasz umysł i ciało wraca do harmonii, dzięki czemu stajemy się bardziej zorganizowani i wolnej tracimy siły witalne.Adres: al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra

Telefon: +48 68 353 70 97

e-mail: spa@grapetownhotel.pl

Godziny otwarcia

Pon - Czw: 10-22

Pt - Sob: 10-24

Nd: 10-23Zarezerwuj!

Fitness

Zapraszamy na zajęcia fitness, dzięki którym dotlenisz organizm oraz nabierzesz pozytywnej energii.

Joga

Dzisiaj niemal wszyscy cierpimy na BRAK CZASU. Śpieszy nam się wszędzie i ciągle. Jeśli szukasz sposobu na spowolnienie na chwilę, złapanie równowagi i wewnętrznej harmonii - zapraszamy Cię na zajęcia jogi. W każdą środę, o godzinie 19:00 czeka na Ciebie mata i uważny nauczyciel. Zajęcia prowadzi Anna Sikorska, dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Introductory II i członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara." Joga ma na celu doprowadzenie chaotycznego i rozbieganego umysłu do stanu spójności i refleksji."
~A. Sikorska