Kregielnia

Rozrywka w najnowocześniejszym wydaniu

Świetna rozrywka ze znajomymi

Chcesz w nietypowy sposób uczcić swoje urodziny? A może szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę dla kogoś z Twoich bliskich? Urodzinowy bowling to okazja do świetnej zabawy z powodu wyjątkowego święta. Oprócz rozrywki na wysokim poziomie, oferujemy również bogaty wybór napoi i przekąsek.

Nasza kręgielnia w Zielonej Górze słynie z nowoczesnych rozwiązań oraz unikatowego stylu. Fantazyjne dodatki i wprowadzające klimat oświetlenie sprawią, że wszyscy goście będą w nastroju do zabawy, a Twoja impreza na długo zapadni im w pamięć.Adres: al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra

Telefon: +48 68 353 70 93

e-mail: bok@grapetownhotel.pl

Godziny otwarcia

Pon - Czw: 15-23

Pt - Sob: 14-24

Nd: 12-22Zarezerwuj!

Urodzinowy bowling

Czasy, w których urodziny spędzało się przy suto zastawionym stole w towarzystwie bliższych bądź dalszych krewnych, powoli odchodzą w zapomnienie. Współcześnie coraz więcej osób decyduje się na świętowanie w nietypowy sposób. Urodzinowy bowling to propozycja, która łączy pokolenia. Rozrywkę doceniają zarówno przedstawiciele młodsi, jak i nieco starsi goście.

Nasza kręgielnia w Zielonej Górze umożliwia zorganizowanie gry na kilku nowoczesnych torach. Do dyspozycji gości jest też ciekawie urządzona strefa odpoczynku.

Firmowy bowling

Odpowiednia atmosfera w pracy jest jednym z kluczowych elementów efektywnego wykonywania obowiązków. Jeśli kierujesz zespołem na pewno zależy Ci na tym, aby między Twoimi pracownikami panowały dobre relacje. Dobrym sposobem na integrowanie grupy jest wspólne spędzanie wolnego czasu. Firmowy bowling to rozrywka, która przypadnie do gustu praktycznie każdemu. Swobodna atmosfera naszej kręgielni w Zielonej Górze zapewnia idealne warunki do integracji nie tylko między pracownikami, ale również przełożonymi.