GrapeTown SPA

Relaks i zdrowie w jednym miejscu

Niebo na ziemi

Nic nie jest nam tak potrzebne po ciężkim dniu jak relaks. Doskonale o tym wiemy, dlatego w GrapeTown mamy największą strefę SPA w Zielonej Górze. Posiadamy 4 sauny, które oprócz relaksu pomogą oczyścić Twoje ciało z toksyn. W Pokoju Relaksacji całkowicie odprężysz się i zapomnisz o wszelkich zmartwieniach. Gdy już uda Ci się oczyścić zarówno ciało jak i umysł pozostaje wizyta w Pokoju Aroma. Tam dzięki specjalnie dobranym zapachom Twój organizm osiągnie pełnię równowagi, a Ty odzyskasz siły witalne tak niezbędne w realizacji Twoich celów!Adres: al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra

Telefon: +48 68 353 70 97

e-mail: spa@grapetownhotel.pl

Godziny otwarcia

Pon - Czw: 10-22

Pt - Sob: 10-24

Nd: 10-23Zarezerwuj!

Sauna ziołowa

Temperatura sauny ziołowej suchej wynosi ok. 60 stopni Celsjusza. Ziołowe zapachy olejków eterycznych unoszące się w powietrzu działają kojąco i odświeżająco. Inhalacja ziołowa wspomaga układ oddechowy oraz sprzyja odprężeniu.

Sauna chlebowa

W saunie chlebowej panuje wyższa temperatura niż w pozostałych saunach, ok. 90 stopni. W saunie goście zawsze znajdą bochen chleba- jest on zapowiedzią seansów, które odbywają się w jej wnętrzu.

Sauna parowa

Sauna parowa, in. zwana turecką w, której panuje temperatura 45-50 stopni celsjusza oraz wysoka wilgotność 90-100%. Łaźnia parowa to pomieszczenie wyłożone mozaiką ceramiczną. Wyposażone jest w wygodne siedziska oraz prysznice przeznaczone do polewania miejsc siedzących, a także schładzania nóg. Źródłem ciepła jest bezpośrednia para wytwarzana przez generator pary. W łaźni zażywamy kąpieli parowej w gorącym powietrzu nasyconym parą wodną. Seanse w łaźniach parowych mają dobroczynny wpływ na skórą, głęboko ją nawilżając i odmładzając.

Pokój aroma

Aromaterapia to kuracja z wykorzystaniem olejków eterycznych, które wprowadza się do organizmu poprzez wąchanie, wdychanie, inhalację. We wnętrzu panuje ciepła atmosfera, siedziska są podgrzewane, wyłożone w całości mozaiką ceramiczną. Pobyt umilają kolorowe wiązki świateł, a przepiękny kwiatowy zapach przywraca organizmowi równowagę i pobudza siły odpornościowe. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają relaksu i całkowitego odprężenia.

Pokój relaksacji

Pokój ten znajduje się w osobnym pomieszczeniu. Wyposażony jest w 4 mozaikowe leżaki na, których można się wygodnie położyć i zaczerpnąć relaksacji przy nastrojowym oświetleniu w otoczeniu świec. To moment dla siebie, bez telefonu, mediów społecznościowych, całkowicie OFF-LINE.

Jacuzzi

Na terenie SPA do dyspozycji Gości znajduje się również jacuzzi z ciepłą wodą, w którym można zażyć relaksującej kąpieli połączonej z masażem.

Strefa zimna

W tej strefie znajdują się: prysznice schładzające wraz z prysznicem w, którym wodą polewa się za pomocą wiaderka wysoko zawieszonego; basenik schładzający; zamykane pomieszczenie „grota” w, której znajduje się na bieżąco wytwarzany lód, który może posłużyć jako yang dla gorących kąpieli.

Herbaciarnia

Nasza kameralna herbaciarnia to pretekst by usiąść wygodnie i zatrzymać się na chwilę. Parzenie herbaty jest swego rodzaju rytuałem, by uzyskać z liści czy owocowego suszu to co najlepsze, ważny jest czas, ceramika do parzenia, temperatura wody i wysoka jakość herbaty. Każdego dnia proponujemy do posmakowania inną herbatą, przenosząc się tym samym w różne zakamarki świata. Zapraszamy do rozkoszowania się tym aromatycznym naparem i odkrywania zupełnie nowych smaków.

Barek SPA

W tym miejscu znajdują się zimne napoje bezalkoholowe, tj. woda, soki owocowe oraz wybór piw i win z uważnością wybieranych przez naszego somelliera. Oprócz trunków czekają tu na naszych Gości również zdrowe przekąski.