<script id="pho-script" data-name="grapetown-demo. booking.premiumhotel.pl" src="https://cdn.premiumhotel.pl/booking-engine/bph.js"></script>

KALINOWE POLA

     18 dołkowe pole golfowe zlokalizowane 15 km od Świebodzina. Położone wśród pięknych terenów leśnych w sąsiedztwie jeziora Niesłysz.

      Kilkanaście km od skrzyżowania autostrady A2 z drogą ekspresową S3. Z szybkim dojazdem z Zielonej Góry 35 min., Poznania 60 min. Berlina 90 min. Pole typu Parkland z zadaszonym i oświetlonym driving range oraz oświetlonym 6 dołkowym polem pitch&putt.

PRZYTOK GOLF & RESORT

      Przytok Golf & Resort położone jest 17 kilometrów (około 20 min) od GRAPE TOWN na niezwykle malowniczych terenach w miejscowości Przytok (ul. Golfowa 18) gmina Zabór. Doskonała lokalizacja zapewnia dobry dojazd zarówno golfistom z Polski, jak i zza granicy.

      Architekt , Austriak Hans George Eckhardt w pełni wykorzystał potencjał polodowcowego terenu i idealnie wkomponował pole w miejscowy krajobraz, otoczony granicą lasu. Niezwykłego uroku dodają liczne wzniesienia oraz sztucznie ukształtowane stawy. Dzięki niestrudzonej pracy wykwalifikowanego personelu oraz nowoczesnym rozwiązaniom technicznym i maszynom (m.in.: sterowany komputerowo system nawadniający, maszyny do utrzymania trawy) pole zapewnia doskonałe warunki do gry zarówno początkującym, jak i zaawansowanym graczom.

     KONTAKT

ul. Golfowa 18
66-003 Przytok k/Zielonej Góry
woj. lubuskie

    +48 570 021 530

    info@przytokgolfresort.pl

    Translate