<script id="pho-script" data-name="grapetown-demo. booking.premiumhotel.pl" src="https://cdn.premiumhotel.pl/booking-engine/bph.js"></script>

LASEROWY PAINTBALL

Co to jest laserowy paintball?

Wyobraź sobie paintball. Ale nie taki zwyczajny paintball. Lepszy paintball. Laserowy.  Darmowa amunicja, repliki współczesnych broni, brak zaparowanych masek i bolesnych siniaków oraz nasza dzielna asysta dla bezpieczeństwa i jeszcze lepszej zabawy.

Gramy wszędzie

Marzy Wam się Wam szkolna strzelanina? Rozróba w biurze? Albo po prostu rozgrywka na świeżym powietrzu? Koniecznie dajcie znać. Zorganizujemy Wam cały dzień lasertagowej zabawy w wybranym miejscu.

Czym jest Laser Tag?

Laser tag jest świetną zabawą, sportem, rywalizacją, współpracą, adrenaliną, wyzwaniem… Tym wszystkim zmiksowanym technologią i spakowanym do rozmiaru broni.

Uczestnicy rozgrywki zazwyczaj dzielą się na dwie drużyny i rywalizują ze sobą: który team zdoła najdłużej utrzymać kluczowe pozycje.

Gra toczyć może się gdziekolwiek. Nie musisz tracić czasu na długi dojazd –  jeśli trzeba, możemy podjechać Ci pod sam dom. Jeśli jednak nie masz warunków, by grać w twoim ogródku, z pewnością mamy jedną z leśnych aren blisko Twego domu.

Przed rozgrywką każdy wybiera dla siebie najlepszą jego zdaniem broń (mamy 4 różne typy, sprawdźcie koniecznie naszą kolekcję!). Drużyny mogą wprowadzać i rozwijać własne strategie. Albo po prostu próbować szczęścia!

Nasz sprzęt nie wymaga noszenia specjalnych ubrań – wyłącznie opaskę z czujnikami na głowę. Dlatego biega się szybko, lekko i higienicznie;)

Komunikacja miejska: bezpośrednio na ul. Podgórną można dojechać autobusem MZK nr 8. 

Cennik:

Godzina normalna: 30 zł/os.

Druga godzina: 5 zł/os. taniej!

Dodatkowe zniżki dla dużych grup (od 12 osób wzwyż)

Do gry niezbędne jest minimum 6 osób

Na hasło: GRAPETOWN 
Atrakcyjna zniżka !
Translate