<script id="pho-script" data-name="grapetown-demo. booking.premiumhotel.pl" src="https://cdn.premiumhotel.pl/booking-engine/bph.js"></script>

IDEALNE MIEJSCE NA ODPOCZYNEK

       Chcesz w ciszy i spokoju popracować po przeprowadzonym właśnie szkoleniu? A może zwyczajnie wypocząć po nużącej podróży? Dlatego możesz zrobić to w jednym z naszych 80 przestronnych pokoi. Wszystkie pokoje, które oferujemy zaprojektowane są w stylu przypominającym o tradycji naszego miasta. Ich jasne i pogodne wnętrza dodają pozytywnej energii, a wygodne meble zapewniają maksymalny komfort. Dodatkowym atutem pomagającym zrelaksować się po ciężkim dniu jest bezpośrednie sąsiedztwo natury, która okala cały hotel.

Recepcja Grape Town jest czynna całą dobę 7 dni  w tygodniu.

Standardowa godzina zameldowania do pokoju to 14:00. Jednak jest możliwe wcześniejszy check-in w przypadku dostępności pokoi. Skontaktuj się z recepcją w tej sprawie.

Godzina wymeldowania po pobycie to 12:00. Jednak jeśli chciał byś przedłużyć dobę hotelową o pewien czas, zadaj pytanie na recepcji hotelu o taką możliwość.

Jako nieliczni w Zielonej Górze, można do nas przyjechać ze swoimi pupilami. Na recepcji można dostać także specjalne miseczki na wodę dla zwierzaka, kocyki oraz ręczniki.

W przypadku pytań, jesteśmy zawsze chętni do pomocy.

Telefon: +48 68 353 70 90

E-mail: bok@grapetownhotel.pl

Translate