5-gwiazdkowy komfort w 4-gwiazdkowym hotelu

Grape Town Hotel**** to miejsce, które wprowadzi Cię na nowy poziom relaksu i wypoczynku. Specjalnie dla Ciebie zadbaliśmy o każdy aspekt pobytu.
Poczynając od lokalizacji, która pozwala szybko przedostać się do Zielonej Góry, jak i obwodnicą wyruszyć w dłuższą trasę – pomijając wszelkie korki. Dodatkowe otoczenie lasu sprzyja wypoczynkowi po ciężkim dniu, a monitorowany parking zapewnia bezpieczeństwo Twojego samochodu.
Nasze pokoje zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wypoczynku, wykorzystując do tego nowoczesne rozwiązania. Wygłuszone ściany, oświetlenie LED z możliwością samodzielnego ustawienia kolorów, mięciutka pościel i – oczywiście – ogromne łóżka. Nie mogło ich zabraknąć w naszym hotelu!

Grape Town Hotel**** to część PARKU 79, czyli kompleksu pełnego rozrywki i relaksu, który tworzą także:

Rano witamy naszych Gości pysznym śniadaniem. Na zimno, na ciepło – jak wolisz! Do tego świeżo wyciskany sok i aromatyczna kawa firmy Julius Meinl. Wszystko to możesz wziąć ze sobą na wynos. Zapakujemy dla Ciebie nawet lunch – jeśli tylko masz takie życzenie.

Fluo Wellness to strefa SPA & Fitness, w której zadbasz o swoje ciało, duszę i umysł. Jako jedyni w Zielonej Górze dysponujemy grotą solną z prawdziwą tężnią i lodową oraz zestawem 5 różnych saun. Do tego masaże, zabiegi, siłownia, sale treningowe i kort do gry w squasha!

Hades Sport pub & bowling oferuje rozrywkę w rockowym klimacie. Tu posłuchasz najlepszej muzyki, skosztujesz autorskich koktajli, zrobionych na bazie półproduktów przygotowanych przez nasz zespół, zagrasz w kręgle w jednej z najnowocześniejszych kręgielni w Europie i obejrzysz najważniejsze rozgrywki sportowe.
Restauracja Wino i Grono, uznawana za najlepszą w Zielonej Górze według opinii Gości z portalu TripAdvisor nie tylko przywita Cię w nowym dniu śniadaniem. Na tutejszych talerzach odkryjesz połączenia regionów i kultur – a co za tym idzie smaków – nad wymyśleniem których ciężko pracowali najlepsi kucharze.

Przestronne pokoje

Nasze przestronne pokoje pozwolą Ci poczuć się komfortowo. Ich metraż jest na poziomie 5-gwiazdkowego hotelu. Dzięki takiej wielkości pokoje są idealne do dłuższych pobytów, a pojemne szafy i łóżka o ponadprzeciętnej długości 210 cm zapewnią dodatkowy komfort. Co więcej, nasz hotel oferuje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka, aby w jednym pokoju mogły zmieścić się 3 osoby.

Śniadania

Tylko u nas możesz zjeść śniadanie już od godziny 6:30. Do wyboru masz duży wybór ciepłych i zimnych dań przygotowywanych łącznie z ponad 100 składników. Istnieje również możliwość wzięcia jedzenia na wynos. Dodatkowo są dostępne świeżo wyciskane soki oraz aromatyczna kawa firmy Julius Meinl. Na życzenie gości możemy również przygotować przepyszny lunch box możliwy do odbioru o dowolnej godzinie w recepcji.

Parking

Mamy duży parking, który zmieści 250 samochodów i kilka autobusów. Daje to pewność, że zawsze znajdziesz dla siebie wolne miejsce. Dodatkowo monitoring przez całą dobę zapewnia bezpieczeństwo Twojego mienia. Dla nas to bardzo ważna sprawa, a dla Ciebie to idealna opcja jeżeli szukasz spokojnego i wygodnego miejsca parkingowego.

Lokalizacja

Lokalizacja naszego hotelu to nasz bardzo mocny wyróżnik. Umiejscowienie blisko lasu, obwodnicy i ścieżek rowerowych oferuje wiele korzyści, takich jak łatwy dostęp i brak problemów z korkami. Dla miłośników natury istnieje możliwość spacerów i biegania wśród natury.

Hotel przyjazny zwierzętom

Jesteśmy miejscem przyjaznym zwierzętom. Dzięki naszej lokalizacji mamy sporo dostępnych miejsc do wyprowadzania zwierząt. Zapewnia to wygodę dla Ciebie i bezpieczeństwo dla Twojego pupila.

Darmowe szybkie wi-fi

Posiadamy mocną sieć Wi-Fi. Oznacza to nie tylko szybki, ale i niezawodny Internet. Dzięki podziałowi sieci na kilka segmentów możliwe jest zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa danych oraz utrzymanie satysfakcjonującej i niezawodnej szybkości, niezależnie w której części Hotelu się znajdujesz.

Masz pytanie do zespołu Grape Town Hotel****?

Zdajemy sobie sprawę, że nie sposób na stronie internetowej zawrzeć wszystkich informacji dla naszych Gości. Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i dokładne sprawdzenie poprawności wpisanych danych. Odpowiemy na Twoją wiadomość w najbliższej możliwej chwili.

Kiedy możesz do nas przyjechać?

Al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra
bok@grapetownhotel.pl
tel. +48 68 353 70 90