5-gwiazdkowy komfort w 4-gwiazdkowym hotelu

Grape Town Hotel****, leży na obrzeżach Zielonej Góry, blisko obwodnicy i ścieżek rowerowych, otoczony lasem. Jako Gość naszego hotelu masz dostęp do monitorowanego parkingu. Nasze przestronne pokoje były projektowane z myślą o funkcjonalności. Co w nich znajdziesz? Wygłuszone ściany, oświetlenie LED z możliwością zmiany kolorów, 55-calowe TV z setkami kanałów i Smart TV, szybkie i niezawodne wi-fi oraz miękką pościel i łóżka king size.

Dlaczego miałbyś do nas przyjechać?

Dlaczego nazywamy się Grape Town Hotel?

Śniadania

Rano witamy naszych Gości pysznym śniadaniem. Na zimno, na ciepło – jak wolisz! Do tego świeżo wyciskany sok i aromatyczna kawa firmy Julius Meinl. Wszystko to możesz wziąć ze sobą na wynos. Zapakujemy dla Ciebie nawet lunch – jeśli tylko masz takie życzenie.

W skład Parku 79 wchodzą także:

Fluo Wellness Zielona Góra

to SPA z siłownią, strefą fitness i kortem do squasha. We Fluo znajdziesz jedyną prawdziwą grotę solnę w Zielonej Górze; 4 jacuzzi, w tym jedno zimne i jedno XXL; 7 saun, oraz japońską saunę Ganbanyoku; masaże; zabiegi; rytuały saunowe i wiele więcej. W całym SPA obowiązuje strefa beztekstylna oraz mobile detox.
Tymczasowo zamknięte. Zmieniamy się dla Ciebie.

Hades Sport Pub & Bowling

oferuje rozrywkę w rockowym klimacie. W Hadesie możesz skosztować oferty naszego cocktail-baru, w którym znajdziesz autorskie koktajle na bazie produktów handmade, wszystkie klasyki i koktajle personalizowane specjalnie pod Ciebie. Ponadto posłuchasz najlepszej rockowej muzyki i zagrasz w kręgle na najnowocześniejszej kręgielni w Europie.

Restauracja Wino i Grono

uznawana za najlepszą w Zielonej Górze według opinii Gości z portalu TripAdvisor nie tylko przywita Cię w nowym dniu śniadaniem. Na tutejszych talerzach odkryjesz połączenia regionów i kultur – a co za tym idzie smaków – nad wymyśleniem których ciężko pracowali nasi kucharze.
Jesteś zainteresowany zorganizowaniem konferencji w Grape Town Hotel?

Odezwij się na marketing@grapetownhotel.pl lub na numer +48 51 785 46 49