<script id="pho-script" data-name="grapetown-demo. booking.premiumhotel.pl" src="https://cdn.premiumhotel.pl/booking-engine/bph.js"></script>

ŚCIEŻKI ROWEROWE I SPACEROWE - GRAPE TOWN

     Miasto Zielona Góra oraz całe województwo lubuskie zawsze kojarzyło się z zielenią, polodowcowymi wzgórzami, czystymi rzekami i jeziorami. Urokliwe miejsca dostępne są dzięki sieci szlaków turystycznych. Wiele z nich przebiega w zachodniej części miasta, w pobliżu GRAPE TOWN.

      Zaraz przy wjeździe do obiektu GRAPE TOWN, znajduje się główna ulica prowadząca do ścisłego centrum Zielonej Góry – Aleja Wojska Polskiego. Wzdłuż niej jest specjalnie wydzielona ścieżka rowerowa, która łączy całą sieć tras w całym mieście oraz pobliskich miejscowości. Rozpoczynając podróż z GRAPE TOWN, można bez trudu dostać się m.in. do Muzeum Etnograficznego w Ochli czy wielu winnic lubuskich w Zaborze.

     Położenie GRAPE TOWN wśród lasów oraz Wzgórz Piastowskich zachęca do spacerów oraz uprawiania Nordic Walking. Na recepcji hotelu GRAPE TOWN znajduje się wiele map, tras, przykładowych ścieżek turystycznych o różnej długości i skali trudności.

Translate