Falubaz Zielona Góra

Od zawsze Zielona Góra słynęła z „czarnego sportu” w Polsce i na świecie. Żużel oraz reprezentująca miasto drużyna Falubaz od wielu lat wpisane są w charakterystykę lokalnej społeczności.
Grape Town od momentu powstania we wrześniu 2017 roku, zawsze wspierał naszą drużynę. Biorąc pod uwagę ilość atrakcji w Grape Town (m.in. największe centrum Fitness & Spa w Zielonej Górze, najnowocześniejszą kręgielnię w Europie, obszerną i nowoczesną restaurację „Wino i Grono”, czy 8 różnych sal konferencyjnych) sprawiło, że stał się organizatorem wielu imprez dla zawodników oraz działaczy klubu. W hotelu co roku zawodnicy nocują przed ważnymi zawodami. Restauracja i kręgielnia też jest chętnie przez nich odwiedzana. Będąc w Grape Town zawsze jest szansa na spotkanie kogoś z aktualnego składu drużyny Falubaz Zielona Góra.
Stadion żużlowy znajduje się we wschodniej części miasta przy drodze wylotowej w kierunku Wrocławia (kierunek Nowa Sól, Głogów). Kierując się w stronę Zielonej Góry drogą S3 należy skorzystać z węzła południowego obok wsi Racula zjeżdżajac na drogę numer 270, a później kierując się w stronę miasta. Jadąc od strony węzła drogowego przy Raculi stadion znajduje się po lewej stronie ulicy Wrocławskiej. Od GRAPE TOWN jest to niespełna 7 km (13 min samochodem).
Jesteś zainteresowany zorganizowaniem konferencji w Grape Town Hotel?

Odezwij się na marketing@grapetownhotel.pl lub na numer +48 51 785 46 49