Falubaz Zielona Góra

Od zawsze Zielona Góra słynęła z „czarnego sportu” w Polsce i na Świecie. Żużel oraz reprezentująca miasto drużyna Falubaz od wielu lat wpisany jest w charakterystykę lokalnej społeczności.
GRAPE TOWN od momentu powstania we wrześniu 2017 roku, zawsze wspierał naszą drużynę. Biorąc pod uwagę ilość atrakcji w GRAPE TOWN (m.in. największe centrum Fitness&Spa w Zielonej Górze, najnowocześniejsza kręgielnia w Europie, obszerna i nowoczesna restauracja „Wino i Grono”, czy 5 różnych sal konferencyjnych) sprawiło, że stał się organizatorem wielu imprez dla zawodników oraz działaczy klubu, w hotelu nocują co roku zawodnicy przed ważnymi zawodami, czy też restauracja i kręgielnia jest chętnie odwiedzana przez samych zawodników. Będąc w GRAPE TOWN jest zawsze duże prawdopodobieństwo spotkania kogoś z aktualnego składu drużyny Falubaz Zielona Góra.
Stadion żużlowy znajduje się we wschodniej części miasta przy drodze wylotowej w kierunku Wrocławia (kierunek Nowa Sól, Głogów). Kierując się w stronę Zielonej Góry drogą S3 należy skorzystać z węzła południowego obok wsi Racula zjeżdżajac na drogę numer 270, a później kierując się w stronę miasta. Jadąc od strony węzła drogowego przy Raculi stadion znajduje się po lewej stronie ulicy Wrocławskiej. Od GRAPE TOWN jest to niespełna 7 km (13 min samochodem).