Sale konferencyjne i szkoleniowe

Najlepsze miejsce do szkoleń i konferencji

W ciszy i spokoju szkoli się najlepiej

Konferencje i szkolenia mają jedną, główną funkcję - przekazują jak najefektywniej wiedzę, więc bez zabierania cennego czasu przedstawmy GrapeTown w liczbach:

- 6 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem
- 475 miejsc dla uczestników
- 200 miejsc parkingowych
- 10 minut od centrum miastaAdres: al. Wojska Polskiego 79
65-762 Zielona Góra

Telefon: +48 51 785 45 34

e-mail: bok@grapetownhotel.pl
Zarezerwuj!

Nasz hotel jest idealnym miejsce do zorganizowania biznesowych spotkań dla różnych branży. Oferujemy sale konferencyjne, które wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia. Dzięki korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań prelegenci na konferencjach lub wykładach mogą wzbogacić swoje wystąpienia w materiały multimedialne – prezentacje, pokazy filmów, materiały dźwiękowe. Na terenie obiektu dostępny jest szybki internet, który umożliwia korzystanie z sieci w czasie szkoleń. W naszych salach zamontowany jest nowoczesny system nagłaśniający, dzięki czemu przygotowane wystąpienia są łatwiejsze w odbiorze i znacznie bardziej profesjonalne.

Organizując konferencje należy zadbać także o komfort uczestników znajdujących się na widowni. Nasza oferta umożliwia skorzystania z funkcjonalnych krzeseł oraz stołów. Ustawienie poszczególnych elementów wyposażenia sali dostosowujemy do charakteru organizowanego szkolenia. Organizatorzy mogą również skorzystać z naszej oferty noclegowej. Uczestnicy po ciężkim dniu szkoleniowym z pewnością docenią możliwość wypoczynku w stylowo urządzonych pokojach z widokiem na las lub miasto. W razie potrzeby w naszej restauracji organizujemy lunch, obiad lub kolację dla zgromadzonych gości, a po zakończeniu części oficjalnej spotkania – relaks w SPA lub kręgielni.

Nasza firma wyróżnia się elastycznością oferty – poszczególne elementy dostosowujemy do oczekiwań klientów, dlatego jesteśmy częstym wyborem przedstawicieli różnych branży. Z naszych propozycji korzystają firmy z Zielonej Góry oraz całej Polski.